Бронза ЧУ серед юнаків

Результати збірної Херсонської Обласної Федерації боксу на Чемпіонаті України серед юніорів 2000-2001 р.н. пам’яті майстра спорту СРСР Романа Песина. Представники Херсонської Обласної Федерації боксу в рівних боях потсупились своїм суперникам. В ваговій категорії 52 кг – Олександр Платонов (Херсонська обл.) поступився Гречанику Олександру (Чернігівська обл.) фіналісту Чемпіонату Європи. В ваговій категорії 57 кг – Едвард Костиренко (Херсонська обл.) поступився Бондарчуку Тарасу (Хмельницька обл., ) фіналісту Чемпіонату Європи,бронзовому призеру Чемпіонату Європи та майстру спорта. 60 кг – Андрій Матяш (Херсонська обл.) поступився Підмурняку Олексію (Хмельницька обл.) фіналісту Чемпіонату Європи та бронзовому призеру Чемпіонату Європи Вітаємо зі здобуттям бронзових медалей Олександра Платонова, Едварда Костиренка та Андрія Матяша.