Новокаховчани привезли нагороди

З 2 по 5 червня 2016 року в місті Пологи, що на Запоріжжі, відбувся ІІІ-й Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО. Понад 100 майстрів шкіряної рукавички взяли участь у цих змаганнях. Про це повідомляє сайт "Нова Каховка online". Вдало виступили юні боксери Новокаховської ДЮСШ відділу освіти. Чемпіонами у порядку вагових категорій стали: Сашко Каленик та Ілля Тоган. У фінальних двобоях поступилися своїм суперникам і посіли 2-гі місця: Владислав Коваленко, Сашко Гасенко та Євген Соболь. Їх нагороджено дипломами та медалями. Готували юних боксерів до змагань Заслужений тренер України Василь Царіков та Майстер спорту України міжнародного класу Артем Царіков. Це вагомий внесок вихованців спортивної школи у скарбницю спортивних досягнень. Вітаємо наших вихованців та їх тренерів з перемогою! Vihovantsi-viddilennya-boksu-peremozhtsi-ta-prizeri-u-svoyih-vagovih-kategoriyah-III-Vseukrayinskogo-turniru-z-boksu-sered-yunakiv-prisvyachenogo-pamyati-zagiblih-voyiniv-ATO