Завершився XVII Відкритий кубок міста Ізмаїла з боксу пам’яті О.В. Суворова

До участі у змаганнях цього року допускаються боксери 1997 р.н. і старше, 1998 р.н., що мають підготовку не нижче КМС. Змагання проходитимуть згідно діючих правил АІБА. Чоловіки змагатимуться у десяти вагових категоріях у тому числі і важковаговики в категорії "+91 кг", а жінки в шести вагових категоріях, починаючи від 51 кг і закінчуючи 75 кг. Команда Херсонської Федерації гідно виступила та здобула такі заслуги: Результати серед жінок: 51 кг-Аня Мазур (м.Херсон) боксувала в фіналі та виграла у Наталії Янковської(м.Херсон). В результаті чого Аня здобула 1 місце, а Наталія посіла 2 сходинку. 54 кг Яковенко Олександра поступилася - Михальчиук Оксані. Результати серед чоловіків: 52 кг.-Ішутін Артур(м.Херсон) здобув перемогу у Пашева Руслана (м.Житомир) 69 кг.- Дмитро Щербина поступився місцем в спірному поєдинку з Дворнином Сергієм. У ваговій категорії до 75кг Херсон представляли Богдан Чорний і Артем Соловйов. За результатами жеребкування обидва наших спортсмена спочатку опинилися в одній підгрупі своєї вагової категорії. У першому бою супротивником Богдана Чорного виступив Артур Закірко з Одеси. Вже у другому раунді наш боксер відправив супротивника в нокдаун і, в результаті, виграв бій одноголосним рішенням суддів. У другому бою Богдану протистояв ще один одесит, Алі Халіль. І знову - нокдаун, але цього разу вже в першому раунді. Другий бій також одноголосним рішенням залишився за херсонцем. Не відставав від земляка і Артем Соловйов. У першому ж раунді свого першого бою він відправив у нокдаун Євгена Свиду з Ужгорода, в результаті перемігши одноголосним рішенням суддів. У другому бою суперником херсонця став киянин Михайло Шібунько, що побував на настилі рингу в третьому раунді і також програв рішенням суддів. У результаті своїх перемог, обидва херсонських спортсмена вийшли у фінал у своїй підгрупі ваговій категорії. Наші тренера запропонували розвести боксерів по різних підгрупах та організатори турніру спочатку погодилися, але потім замість цього просто запропонували присвоїти херсонцям перші місця в обох підгрупах зважаючи на їх явну перевагу. Також великим досягненням Херсонської Федерації став головний кубок міста Ізмаїла з боксу пам'яті О.В.Суворова, як найрезультативнішій команді турніру.