Олег Зубенко здобув бронзу

Національна збірна України посіла друге загальнокомандне місце на міжнародному турнірі «Кубок Президента Туреччини 2015». За результатами змагань наші боксери здобули дві золоті, дві срібні та шість бронзових нагород. Турнір відбувався в місті Ерзурум, що розташований на сході Туреччини. uvRpx32Gh7w Серед учасників турніру бронзову нагороду здобув представник Херсонської Федерації Олег Зубенко, який поділився враженнями від турніру.
Здавалось, серйозний турнір, але крім медалі  нічого не отримав. Повішаєш на гвіздок і більше нічого немає. Ніяких не призових, не заохочувальних призів. Взагалі нічого не було. Своїм виступом задоволений. Перші два бої  я провів з турками, виграв їх достроково в першому раунді.3-й бій теж потрапив на представника Туреччини. Але судді вирішили віддати перемогу місцевому боксеру. Що було на мою думку необ’єктивним рішенням. В цьому бої були 3 місцевих судді і один з України. На превеликий подив тільки один турецький суддя віддав мені перевагу. Всі інші включно з українським вирішили віддати перемогу турку. На жаль такий рівень суддівства завадив  потрапити до фіналу. Зараз готуюсь до чемпіонату України, який для мене є пріоритетом.